section-fa7bc93

BMS METAL MADENCİLİK İMALAT GERİ DÖN. SAN. VE TİC. A.Ş.
VİZYON & MİSYON

Misyonumuz

Doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamak herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz ve bu doğrultuda topladığı malzemeleri daha iyi kullanabilmek için kaynağında ayırma yaparak düzenli ve doğru çalışma anlayışıyla geri dönüşüme kazandırılacak olan atıkların çevreye zararsız hale getirilmesi bilincinde olmaktır.

Vizyonumuz

Çevre farkındalığı ve duyarlılığı ile yeniden kullanılabilir ve geri dönüşüme kazandırılacak atıkların çevreye zararsız hale getirilmesi, Tehlikesiz Atıkları Toplama, Ayırma ve  Geri Kazanım sektöründe gelişmeleri önceden görüp ilkleri yaratarak, yeniliklere açık, ülke ekonomisine katkı sağlayan atık yönetimi tesisi olmayı hedeflemektedir.

BMS METAL 1997 yılında, halen Yönetim Kurulu Başkanlığımızı yapmakta olan Şaban BOLAT tarafından, İZMİR' de kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, bakır, çinko, pirinç, bronz, alüminyum, paslanmaz vb. madenlerin ticareti yapılmaktadır. 2012 yılında Hurda demir ticaretine de başlamıştır. Ayrıca pirinç tozu, bakır tozu, alüminyum tozu üretim ve ticareti de faaliyetleri arasındadır.

İletişime Geç

BMS Metal Üyelikler