section-fa7bc93

BMS METAL 1997 yılında, halen Yönetim Kurulu Başkanlığımızı yapmakta olan Şaban BOLAT tarafından, İZMİR' de kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren, bakır, çinko, pirinç, bronz, alüminyum, paslanmaz vb. madenlerin ticareti yapılmaktadır.

2012 yılında Hurda demir ticaretine de başlamıştır. Ayrıca pirinç tozu, bakır tozu, alüminyum tozu üretim ve ticareti de faaliyetlerimiz arasındadır.

Firmamız ilerleyen yıllarda ticari kapasitesini artırarak devam etmiş, günümüze geldiğinde de ciddi tonajlarda alım satımları gerçekleştirmeyi başarmıştır. Başta Hurda demir olmak üzere aylık baz da demir dışı metallerde de yüksek kapasitelerde işlem yapmaktadır.

BMS METAL geçtiğimiz 10 yılda yurt içi piyasasının yanında yurt dışında ciddi gayretler ile bir Pazar payına sahip olmuştur. Gerek Global fuarlar gerek birebir müşteri ziyaretleri ile hem ihracat hem de ithalatta memnun edici rakamları yakalamayı başarmıştır.

Kaliteli ürün prensibi ile hareket eden firmamız çağın çevreci anlayışı doğrultusunda üretim ve ticaretine devam etmektedir. Bunu yaparken elbette iş güvenliği, kalite ve en önemlisi müşterileri ile çalışanlarının hak ve hürriyetlerini en ön planda tutmuştur. Bu bağlamda firmamız bütün bunları uluslararası akrediteye sahip kurum ve kuruluşlardan alınmış sertifikalar ile belgelemektedir.

BMS METAL olarak tüm yönetici ve çalışanlarımız bilgi ve deneyimlerini, müşteri istek ve beklentilerinin, en yüksek kalite, en hızlı teslimat ve ekonomik biçimde karşılanması için kullanır.

Yönetim kurulu başkanımız oğulları Sn. Ahmet Bolat, Sn. Emrah Bolat, Sn. Oğuzhan Bolat ile birlikte BMS METAL ile kurulacak bir işbirliğinde, sadece müşteri-üretici ilişkisi boyutlarında kalmayan, aynı zamanda her iki taraf içinde uzun vadeli, köklü ve karlı bir ortaklığı sağlayan bir firma olması yönünde bütün gayretlerini el ele vererek sürdürmektedirler.

section-221153d

0

Kuruluş Yılı

0

Saha

0 +

Yıl Deneyim

0 +

Ürün Çeşidi

founder
//bmsmetal.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/SabanBolat_.png//bmsmetal.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/SabanBolat_.png

Şaban BOLAT 'tan

Kurucumuz

Çocukluk yıllarımda atıldığım ticari hayatıma başta ailem ve sonra tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte hep beraber bugünlere getirdik.

Sektörün doğası gereği hızlı ve akıcılığının yanında, doğru zamanda doğru yerde doğra malzemeyi en uygun şekilde teslim alıp en uygun şekilde tekrar piyasaya kazandırmak gerekir. Bunu yaparken aslında bir tek dikkat etmeniz gereken husus vardır. Doğruluk!.. Dürüst bir ticaret, zamanında yapılan ödeme aslında geri dönüşüm sektörünün ham maddesidir.

BMS Metal olarak bunu kendimize ilke edindik. Uzun yıllar hep aynı politika ile çalıştık. Etrafımıza, bilhassa genç nesillere hep aynı hassasiyeti aşılamaya çalıştık. Dünyanın ciddi değişime uğradığı günümüzde biz BMS Metal ekibi olarak sadece bu düsturlarımızı değiştirmemeye gayret ettik ve ediyoruz.

Tüm BMS ailesi ile birlikte devletimize ve milletimize her daim hizmet edebilme tutkumuzun hiçbir zaman bitmemesi dileğimle.

Şaban BOLAT

section-597fe4f
Ürün ve hizmetlerimiz için iletişime geçin

Telefonla arayabilir, adresimizi öğrenebilir ve mesaj yollayabilirsiniz

BMS METAL 1997 yılında, halen Yönetim Kurulu Başkanlığımızı yapmakta olan Şaban BOLAT tarafından, İZMİR' de kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, bakır, çinko, pirinç, bronz, alüminyum, paslanmaz vb. madenlerin ticareti yapılmaktadır. 2012 yılında Hurda demir ticaretine de başlamıştır. Ayrıca pirinç tozu, bakır tozu, alüminyum tozu üretim ve ticareti de faaliyetleri arasındadır.

İletişime Geç

BMS Metal Üyelikler